Kalite Kontrol
Vaden ailesi olarak firmamızın kesinlikle taviz vermediği en önemli husus kalite kontrol süreçleridir. “Firmamız bünyesinde üretilen ve kalite güvence onayımızı almış olan her ürün bizim birer temsilcimiz, en iyi referansımızdır” prensibi ile üretim yapmakta ve ürettiğimiz her ürüne orijinal ürünlerde dahi verilemeyen garanti sürelerini vererek de ürünlerimizin arkasında durmaktayız.

Ürünlerimize bu kadar güvenmemiz arkasındaki en önemli güç ise; kaliteli hammadde, kaliteli personel ve her daim KALİTE KONTROL ’dür.

    Kalite Kontrol, alanında en iyi ve hassas ölçüm aletleri ile donatılmış olup nitelikli personelleri ile de en ufak ayrıntıları irdeleyip detaylı incelemektedir. Yaptığımız her yatırım ve yenilik çalışmasında, üretimin tüm akış ve proseslerinde kalite kontrol istasyonları ve personelleri bulundurarak sürecin sağlıklı şekilde ilerlemesinden emin olmaktayız.

   Ürünlerimiz nihai haline ulaşmadan önce ölçümlere ve göz kontrolleri ile parti bazından ömür testlerine girmekte olup, son aşamada müşteriye ulaşmadan önce işlev testleri ve makine testleri yapılmaktadır.